Haarlem Amsterdam

Wij zijn het Museum van de Geest. We zijn gefascineerd door het kunstwerk tussen je oren. Want niets is zo divers, uniek, krachtig en tegelijkertijd zo kwetsbaar als de menselijke geest. Ons team bestaat uit vaste medewerkers, flex-medewerkers, stagiaires en vrijwilligers.

Hieronder vind je een overzicht van onze vaste medewerkers. Heb je een algemene vraag? Stuur dan een e-mail naar info@museumvandegeest.nl. Heb je een vraag met betrekking tot reserveringen? Stuur dan een e-mail naar reserveringen@museumvandegeest.nl.

Hans Looijen
Directeur
directiesecretariaat@museumvandegeest.nl

Jessica Belles
Adjunct-directeur
belles@museumvandegeest.nl

Ilse Meijer
Directiesecretariaat
meijer@museumvandegeest.nl

Carine Neefjes
Manager Vrijwilligers- en Personeelszaken
neefjes@museumvandegeest.nl

Esmée Perloy-te Grotenhuis
Marketingmanager
perloy@museumvandegeest.nl

Karlijne Kuipers
Fondsenwerver
kuipers@museumvandegeest.nl

Joeri Bijvoet
Manager Sales & Events
bijvoet@museumvandegeest.nl

Jolien Janse
Medewerker Sales & Events
janse@museumvandegeest.nl

Nina Bergh
Projectmanager
bergh@museumvandegeest.nl

Nienke Bosman
Projectmedewerker
bosman@museumvandegeest.nl

Willem Oosterbaan
Collectiebeheerder
oosterbaan@museumvandegeest.nl

Peter Dobbe
Horecamanager
dobbe@museumvandegeest.nl

Tom Theeuwen
Wetenschappelijk medewerker
theeuwen@museumvandegeest.nl

Wijnand van Leeuwen
Facilitair Manager
leeuwen@museumvandegeest.nl

Ronald Zeegers
Facilitair Medewerker
zeegers@museumvandegeest.nl

Museumwinkel
winkel@museumvandegeest.nl

Cookies
We gebruiken cookies op onze website, lees meer over ons cookie en privacy beleid.