Locatie Haarlem »

t/m 9 februari gesloten

Locatie Amsterdam »

t/m 9 februari gesloten

tickets

Vragen

Mail ons Telefoon: 023-5410670
Bezoekersinformatie Veel gestelde vragen

De organisatie van het Museum van de Geest bestaat uit de directie en de afdelingen Bedrijfsvoering & Projectmanagement, Kenniscentrum & Development, Publiek & Onderwijs. Ons team bestaat uit vaste medewerkers, flex-medewerkers, stagiaires en vrijwilligers.

Hans Looijen
Directeur

Jessica Belles
Adjunct-directeur
belles@hetdolhuys.nl

Directiesecretariaat
directiesecretariaat@museumvandegeest.nl

Carine Neefjes
Hoofd Publiek & Onderwijs
neefjes@hetdolhuys.nl

Karlijne Kuipers
Fondsenwerver
kuipers@hetdolhuys.nl

Joeri Bijvoet
Development Manager
bijvoet@hetdolhuys.nl

Maurice Koelemeij
Projectmanager
koelemeij@hetdolhuys.nl

Diana Proost
Sr. Medewerker Marketing & Sales
proost@hetdolhuys.nl

Nina Bergh
Medewerker Projecten en Digitale Content
bergh@hetdolhuys.nl

Tamar Herfs
Projectmanager
herfs@hetdolhuys.nl

Floris Mulder
Wetenschappelijk Medewerker
mulder@hetdolhuys.nl

Willem Oosterbaan
Collectiebeheerder
oosterbaan@hetdolhuys.nl

Tom Theeuwen
Projectmedewerker Kenniscentrum & Floormanager
theeuwen@hetdolhuys.nl

Roy Sjoers
Assistent Bedrijfsvoering
sjoers@hetdolhuys.nl

Elka Velema
Vrijwilligerscoördinator
velema@hetdolhuys.nl

Wijnand van Leeuwen
Facilitair Manager
leeuwen@hetdolhuys.nl

Ronald Zeegers
Facilitair Medewerker
zeegers@hetdolhuys.nl

Marlene Thöne
Floormanager
floormanager@hetdolhuys.nl

Jantine van Bemmel
Floormanager
floormanager@hetdolhuys.nl

Mirona Koelemeijer
Floormanager
floormanager@hetdolhuys.nl

Museumcafé Thuys
thuys@hetdolhuys.nl

Marten de Bruine is betrokken bij het museum voor het netwerk, de zorg en VG.

Delen
Cookie toestemming
We gebruiken cookies op onze website, lees meer over ons cookie en privacy beleid.
Instellen
Functionele cookies: deze cookies zijn nodig voor een goed werkende website
Analytische cookies: deze cookies worden gebruikt om bezoekers de best mogelijke ervaring te geven op onze websites
Marketing cookies: deze cookies worden gebruikt om onze bezoekers relevante marketing informatie te tonen