De organisatie van het Museum van de Geest bestaat uit de directie en de afdelingen Bedrijfsvoering & Projectmanagement, Kenniscentrum & Development, Publiek & Onderwijs. Ons team bestaat uit vaste medewerkers, flex-medewerkers, stagiaires en vrijwilligers.

Hans Looijen
Directeur

Jessica Belles
Adjunct-directeur
belles@museumvandegeest.nl

Ilse Meijer
Directiesecretariaat
directiesecretariaat@museumvandegeest.nl
meijer@museumvandegeest.nl

Sebastiaan Lagendaal
Hoofd Bedrijfsvoering
lagendaal@museumvandegeest.nl

Carine Neefjes
Manager Vrijwilligers- en Personeelszaken
neefjes@museumvandegeest.nl

Judith de Laat
Communicatiemanager & Interim MT-lid
delaat@museumvandegeest.nl

Esmée Perloy-te Grotenhuis
Sr. Medewerker Marketing
perloy@museumvandegeest.nl

Daniëlle Lakeman
Online content manager
lakeman@museumvandegeest.nl

Barbara Tammes
Copy & Art Director
tammes@museumvandegeest.nl

Karlijne Kuipers
Fondsenwerver
kuipers@museumvandegeest.nl

Joeri Bijvoet
Development Manager
bijvoet@museumvandegeest.nl

Nina Bergh
Projectmanager
bergh@museumvandegeest.nl

Nienke Bosman
Jr. Projectmedewerker
bosman@museumvandegeest.nl

Jolien Posthumus
Programmacoördinator Mentale Gezondheid
posthumus@museumvandegeest.nl

Willem Oosterbaan
Collectiebeheerder
oosterbaan@museumvandegeest.nl

Peter Dobbe
Hoofd floormanager
dobbe@museumvandegeest.nl

Tom Theeuwen
Projectmedewerker Kenniscentrum & Floormanager
theeuwen@museumvandegeest.nl

Wijnand van Leeuwen
Facilitair Manager
leeuwen@museumvandegeest.nl

Ronald Zeegers
Facilitair Medewerker
zeegers@museumvandegeest.nl

Marlene Thöne
Floormanager
floormanager@museumvandegeest.nl

Jantine van Bemmel
Floormanager
floormanager@museumvandegeest.nl

Museumcafé Thuys
thuys@museumvandegeest.nl

Delen
Cookie toestemming
We gebruiken cookies op onze website, lees meer over ons cookie en privacy beleid.
Instellen
Functionele cookies: deze cookies zijn nodig voor een goed werkende website
Analytische cookies: deze cookies worden gebruikt om bezoekers de best mogelijke ervaring te geven op onze websites
Marketing cookies: deze cookies worden gebruikt om onze bezoekers relevante marketing informatie te tonen