Er klinken weer muzikale tonen vanuit het Dolhuys! Bij Thuyskamersessies draait het allemaal om muziek. Iedere donderdagavond is er een nieuwe act met eigen sound en verhaal. Zes weken lang treden er verschillende muzikanten op en Thuyskamersessies biedt een podium aan (on)bekend talent en is gratis!
Zanger en gitarist Joos Dobbe bijt deze zomer het spits af. Deze troubadour heeft een breed repertoire van klassiekers, maar is ook singer-songwriter met eigen werk. De stijl van zijn songs doet denken aan een mix van The Beatles en Neil Young: rootsy maar met veel melodie.
Programma
18.00 – 20.00 Schuif aan bij de daghap
20.00 – 21.30 Voorprogramma: Mark Werkman
Optreden: Joost Dobbe
21.30 – 22.30 Borrel
De Thuyskamer Sessies vinden plaats in museumcafé Thuys. Het is vanaf 18.00 uur mogelijk om een daghap te eten voor €12,50. Reserveren kan via onze kaartverkoop.
Toegang is gratis!